Open/Close
Italiano

Wartościowy Wizerunek Pracodawcy

Wartościowy Wizerunek Pracodawcy 
​​​...czyli jak zostać uznanym Top Employer w Polsce! 

 

WEBINAR ODBĘDZIE SIĘ 19 CZERWCA


1 TERMIN: GODZ. 10:00.
2 TERMIN: GODZ. 15:00 


*Sesja potrwa 1 godzinę


CZEGO DOWIESZ SIĘ NA WEBINARZE:

Dołącz do nas w środę, 19 czerwca, o godz. 10:00 lub godz. 15:00 i zdobądź cenne informacje na temat procesu certyfikacji i naszej nietuzinkowej metodologii…

Na webinarze dowiesz się, jakie inne polskie i międzynarodowe organizacje biorą udział w naszym programie (podzielimy się z Tobą ich opiniami) oraz poznasz korzyści posiadania certyfikatu Top Employer, który realnie wspiera rozwój Twojej organizacji.


DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ DO WEBINARU: WARTOŚCIOWY WIZERUNEK FIRMY Z CERTYFIKATEM TOP EMPLOYER?

"Żeby osiągnąć sukces jako Pracodawca, potrzebne jest zrozumienie, czym employer branding jest...a czym na pewno nie jest..."

Budowanie wartościowej marki pracodawcy jest istotne z kilku ważnych powodów: to dzięki niej zyskujesz zdolność do przyciągania, zatrzymywania, ale także do rozwijania równie wartościowych i utalentowanych pracowników, którzy przyczyniają się do przewagi konkurencyjnej Twojej firmy. 


Jaki udział z kolei w sukcesie Twojej firmy ma nasza organizacja i Certyfikat Top Employer? 

Top Employers Institute podpowiada, jak ocenić i usprawnić środowisko pracy oraz wpłynąć na rozpoznawalność Twojej firmy z Certyfikatem Top Employer.

Top Employers Institute analizuje firmy na podstawie informacji zawartych w kwestionariuszu dotyczącym najlepszych praktyk HR. Obejmuje on 6 kategorii i 20 obszarów HR. Jakich? O tym dowiecie się na webinarze.


P.S. Czeka na Was mała niespodzianka w postaci interesujących, najnowszych wyników badań HR, jak również opinii oraz rad polskich Top Employers na temat naszego Programu Certyfikacyjnego, które wyślemy po zakończeniu webinaru.

Zapraszamy do rejestracji!