Open/Close
English

Top Employers Polska Certification Dinner 2018

Top Employers Institute serdecznie zaprasza Państwa na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 1 lutego 2018 w hotelu Hilton DoubleTree w Warszawie.

Top Employers Polska Certification Dinner 2018

W ramach tej corocznej celebracji wręczamy certyfikaty firmom, które tworzą doskonałe warunki pracy, nagradzając wszystkich Top Employers w Polsce.

Gratulujemy!

Cieszymy się, że Państwa firma może dołączyć do nas.

 

Top Employers Institute zaprasza Państwa do wzięcia udziału w tym istotnym wydarzeniu i do świętowania sukcesu ze swoim zespołem, współpracownikami oraz z dyrektorami ds. HR i biznesu z innych prestiżowych firm.

 

Data: 1 lutego 2017

Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Obowiązujący strój: Koktajlowy

 

Rejestracja na uroczystość wręczenia nagród:

 

Wybór stolika:

Stolik VIP (SOLD OUT!)
10 osobowy stolik zawiera:
2 butelki szampana na stoliku, materiał filmowy „Pracując u Top Employer’a , całość ok. 3 min w tym 30 sekundowy wywiad z CEO/Executive oraz pracownikami organizacji, obsługa na wyłączność.


Stolik executive (SOLD OUT!)
10 osobowy stolik zawiera:
2 butelki szampana na stoliku, impresję wieczoru, całość ok. 2 min w tym 30 sekundowy wywiad z CEO/Executive, obsługa na wyłączność.


Stolik standardowy
10 osobowy stolik


½ Stolika
10 osobowy stolik, dla Państwa rezerwacja 5 miejsc.


 


*podane kwoty nie zawierają podatku VAT

 

REZYGNACJE

Jeśli przedstawiciel firmy nie będzie mógł wziąć udziału w uroczystości, mają Państwo kilka możliwości (należy pisemnie przesłać informację o wybranej możliwości): 

 

1. Mogą Państwo wyznaczyć innego przedstawiciela – w celu wprowadzenia zmian w rezerwacji prosimy o pisemne przesłanie danych nowej osoby na adres polska@top-employers.com przed 22.01.2018 r. Zmiana ta nie łączy się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 

2. Mogą Państwo anulować swoją rezerwację w formie pisemnej, do 20 dni roboczych przed uroczystością wręczenia nagród. W przypadku anulowania udziału w terminie krótszym niż 20 dni roboczych przed uroczystością nie przysługuje Państwu zwrot należności.

 

3. W przypadku przedstawicieli firmy, którzy nie zjawią się bez wcześniejszego zawiadomienia niemożliwy będzie zwrot należności lub zaliczenie jej na poczet przyszłych należności.