Top Employers Polska
Top Employers Polska

Certification Dinner 2019

Top Employers Institute serdecznie zaprasza Państwa na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 31 stycznia 2019 r. w hotelu Hilton DoubleTree w Warszawie.

W ramach corocznej uroczystości wręczamy certyfikaty organizacjom, które tworzą doskonałe warunki pracy, nagradzając w ten sposób wszystkich Top Employers w Polsce.

Gratulujemy!

Top Employers Institute zaprasza Państwa do wzięcia udziału w tym istotnym wydarzeniu i do świętowania sukcesu ze swoim zespołem, współpracownikami oraz z dyrektorami ds. HR i biznesu z innych certyfikowanych organizacji. 

  • Data: 31 stycznia 2019 r.
  • Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
  • Dress Code: strój koktajlowy

Rejestracja na uroczystość wręczenia nagród

 

Wybór stolika:

Stolik MEDIA 16.950 PLN
Pakiet zawiera:
10-osobowy stolik, impresję wieczoru - całość około 2 minuty w tym 30-sekundowy wywiad z CEO/Executive, ½ strony w specjalnym dodatku „Dziennika Gazeta Prawna”, bezpłatną tygodniową promocję artykułu w module sponsorowanym Top Employers na stronie głównej serwisu gazetaprawna.pl, bezpłatną promocję w mediach społecznościowych TEI.

Stolik VIP (SOLD OUT) 13.500 PLN
Pakiet zawiera:
10-osobowy stolik, 2 butelki szampana, materiał filmowy „Pracując u Top Employer’a - całość ok. 3 min w tym 30-sekundowy wywiad z CEO/Executive oraz pracownikami organizacji, obsługa na wyłączność, stolik w pierwszym rzędzie.

Stolik EXECUTIVE  (SOLD OUT) 7.200 PLN
Pakiet zawiera:
10-osobowy stolik, 2 butelki szampana, impresję wieczoru - całość ok. 2 min w tym 30-sekundowy wywiad z CEO/Executive.

Stolik CLASSIC   5.850 PLN
10-osobowy stolik

½ Stolika   3.900 PLN
Rezerwacja 5 miejsc przy 10-osobowym stoliku.

 

 

                                             


*podane kwoty nie zawierają podatku VAT

UWAGA 

Rejestrując uczestników na uroczystość wręczenia nagród wyrażają Państwo zgodę na nieodpłatne i wielokrotne wykorzystywanie i rozpowszechnianie przez Top Employers Institute wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć i filmów z ww. wydarzenia. Wizerunek, o którym mowa może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne. Jest on przetwarzany do czasu cofnięcia zgody.

REZYGNACJE

W przypadku gdy przedstawiciel organizacji nie będzie mógł wziąć udziału w uroczystości mogą Państwo:  
- wyznaczyć innego przedstawiciela – w celu wprowadzenia zmian w rezerwacji prosimy o pisemne przesłanie danych nowej osoby na adres polska@top-employers.com przed 22.01.2019 r. Zmiana ta nie łączy się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
- anulować swoją rezerwację w formie pisemnej, do 20 dni roboczych przed uroczystością wręczenia nagród. W przypadku anulowania udziału w terminie krótszym niż 20 dni roboczych przed uroczystością nie przysługuje Państwu zwrot należności. 


W przypadku przedstawicieli firmy, którzy nie przybędą na uroczystość wręczania nagród bez wcześniejszego zawiadomienia niemożliwy będzie zwrot należności lub zaliczenie jej na poczet przyszłych należności.