Top Employers Polska
Top Employers Polska

Certification Dinner 2018

Top Employers Institute serdecznie zaprasza Państwa na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 1 lutego 2018 w hotelu Hilton DoubleTree w Warszawie.

W ramach tej corocznej celebracji wręczamy certyfikaty firmom, które tworzą doskonałe warunki pracy, nagradzając wszystkich Top Employers w Polsce.

Gratulujemy!

Cieszymy się, że Państwa firma może dołączyć do nas.

Top Employers Institute zaprasza Państwa do wzięcia udziału w tym istotnym wydarzeniu i do świętowania sukcesu ze swoim zespołem, współpracownikami oraz z dyrektorami ds. HR i biznesu z innych prestiżowych firm. 

  • Data: 1 lutego 2017
  • Miejsce: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw
  • Obowiązujący strój: Koktajlowy

Rejestracja na uroczystość wręczenia nagród: 

Wybór stolika:

Stolik VIP (SOLD OUT!)
10 osobowy stolik zawiera:
2 butelki szampana na stoliku, materiał filmowy „Pracując u Top Employer’a , całość ok. 3 min w tym 30 sekundowy wywiad z CEO/Executive oraz pracownikami organizacji, obsługa na wyłączność.

Stolik executive (SOLD OUT!)
10 osobowy stolik zawiera:
2 butelki szampana na stoliku, impresję wieczoru, całość ok. 2 min w tym 30 sekundowy wywiad z CEO/Executive, obsługa na wyłączność.

Stolik standardowy
10 osobowy stolik

½ Stolika
10 osobowy stolik, dla Państwa rezerwacja 5 miejsc.


*podane kwoty nie zawierają podatku VAT

UWAGA 

Rejestrując uczestników na uroczystość wręczenia nagród wyrażają Państwo zgodę na nieodpłatne i wielokrotne wykorzystywanie i rozpowszechnianie przez Top Employers Institute wizerunku utrwalonego w postaci zdjęć i filmów z ww. wydarzenia. Wizerunek, o którym mowa może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne. Jest on przetwarzany do czasu cofnięcia zgody.

REZYGNACJE

W przypadku gdy przedstawiciel organizacji nie będzie mógł wziąć udziału w uroczystości mogą Państwo:  
- wyznaczyć innego przedstawiciela – w celu wprowadzenia zmian w rezerwacji prosimy o pisemne przesłanie danych nowej osoby na adres polska@top-employers.com przed 22.01.2019 r. Zmiana ta nie łączy się z żadnymi dodatkowymi kosztami.
- anulować swoją rezerwację w formie pisemnej, do 20 dni roboczych przed uroczystością wręczenia nagród. W przypadku anulowania udziału w terminie krótszym niż 20 dni roboczych przed uroczystością nie przysługuje Państwu zwrot należności. 


W przypadku przedstawicieli firmy, którzy nie przybędą na uroczystość wręczania nagród bez wcześniejszego zawiadomienia niemożliwy będzie zwrot należności lub zaliczenie jej na poczet przyszłych należności.